Реалізація у 2021 році державної програми психологічної реабілітації та професійної адаптації учасників АТО

foto

Реалізація у 2021 році державної програми   психологічної реабілітації та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб з інвалідністю внаслідок війни, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, та членів їх сімей. 

Для здійснення заходів з психологічної реабілітації учасників АТО з державного бюджету у 2021 році було спрямовано 173,9тис.грн. Проведена певна робота та вжиті невідкладні заходи з формуванням списків осіб зазначеної категорії, які бажають протягом поточного року отримати послуги із психологічної реабілітації. Тристоронні договори щодо отримання послуг із психологічної реабілітації будуть укладені з санаторно-курортними закладами ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт», ПП «Ярина» Санаторій «Конвалія»,  ТОВ «ОПК Планета Здоров'я» санаторій Женева». Отримано 13 гарантійних листів з  вищезазначених санаторно-курортних закладів. Робота триває.

Для здійснення заходів з соціальної та професійної адаптації учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС на 2021 рік передбачено 65,7тис.грн. Тристоронні угоди щодо отримання послуг з професійної адаптації будуть укладені з  Красноармійською автомобільною школою ОСО України. 8 учасників бойових дій АТО/ООС у  2021 році  будуть направлені до вищезазначеної установи для проходження професійного навчання  та отримання професії «Водій транспортного засобу категорії «В».

Гаряча лінія підтримки участників АТО (ООС)
0 800-300-101