Виплата разової грошової допомоги

Управління  соціального захисту населення  Покровської міської ради  Донецької області повідомляє, що 08 квітня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 325 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань.

Цією  Постановою затверджено  Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та  розміри виплати у 2021 році разової грошової допомоги, а саме:

• особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаним особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

І групи – 4421 грн.,

ІІ групи – 3906грн.,

ІІІ групи – 3391грн.

• учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків, -1491грн.,
  • особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 4421грн.,
  • членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 966грн.,
  • учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 612грн.
  •
  • Виплата щорічної грошової допомоги ветеранам війни провадиться управлінням соціального захисту населення до 5 травня.  Особи, які  не отримали разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня поточного року.
  •
  • Станом на 30 квітня  нарахована зазначена допомога  1409 особам на загальну суму 2 млн. 149,0 тис грн та перерахована банківським установам для зарахування на банківські рахунки одержувачам допомоги
  •
  • За додатковою інформацією Ви можете звернутись до управління  соціального захисту населення за адресою: вул. Поштова, 22, кабінет № 32, телефон для довідок (0623)521800

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8-00 до 17-00, п’ятниця з 8-00 до 16-00, перерва з 12-00 до 12-48, вихідні дні субота та неділя.