Матеріальна допомога до Дня Незалежності Укрїни

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради запрошує учасників операції об’єднаних сил та антитерористичної операції, учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, зареєстрованих у Покровську, Родинському, сел. Шевченка, для оформлення матеріальної допомоги до Дня Незалежності.

Порядок надання матеріальної допомоги до Дня Незалежності за рахунок коштів місцевого бюджету особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, учасникам бойових дій, які брали безпосередньо участь в операці] обєднаних сил, антитерористичній операції та членам сімей загиблих учасників АТО  затверджено рішенням міської ради від 26.09.2019 № 7/69-11. Зазначеним категоріям осіб необхідно звернутися до управління соціального захисту населення міської ради за адресою: м.Покровськ, вул. Поштова, 22, каб. 32. При собі треба мати:

- копію паспорта;

- копію ідентифікаційного коду;

- копію посвідчення УБД;

- копії документів, що підтверджують безпосередню участь в антитерористичній операції;

- заява з банківської установи про поточний рахунок.