Безкоштовна психологічна підтримка онлайн

Шановний голово громадської організації ветеранів АТО /ООС!

Пропонуємо Вам, Вашим побратимам, їхнім сім’ям потурбуватися про  себе та своє здоров’я !

Протягом останніх 5 років Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) у партнерстві з Школою громадського здоров’я ім. Блумберга Університету Джонса Гопкінса (JHU, США), за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), працюють із ветеранами, членами їхніх сімей та іншими людьми, які зазнали впливу травмуючих подій внаслідок воєнного конфлікту в Україні.

Проблеми психічного здоров’я, зокрема депресія, посттравматичний стрес і тривожність, є найпоширенішими у світі причинами зниження працездатності внаслідок стану здоров’я. Від початку конфлікту 2014 року ці проблеми психічного здоров’я та інші супутні проблеми, як-то вживання алкоголю та наркотичних речовин, також виявлено у ветеранів військових операцій на Сході України, членів їхніх родин та внутрішньо переміщених осіб.

З метою реагування на ці проблеми психічного здоров’я, ми адаптували та протестували  програму СЕТА в Україні (від англ. Common Elements Treatment Approach - Терапевтичний підхід на основі спільних компонентів), в основі якої – найбільш ефективні компоненти когнітивно-поведінкової психотерапії. Ця програма є науково обґрунтованою, спрямована на вирішення низки поширених проблем у сфері психічного здоров’я у різних країнах світу, як з високим, так і з низьким рівнем ресурсів. Апробацію програми було здійснено за допомогою рандомізованого контрольованого дослідження та надання безоплатної психологічної підтримки ветеранам, ВПО та членам родин, які зазнали впливу воєнного конфлікту на Сході України і мешкають у Київській, Харківській та Запорізькій областях. Дослідження в Україні показало, що СЕТА знижує симптоми травми, депресії та тривоги на 50%.

Індивідуальне консультування - щотижневі індивідуальні  1-годинні зустрічі в заздалегідь узгоджений час. Формат: онлайн. Для ефекту програми необхідно відвідати від 5 до 12 зустрічей. Консультанти програми – це спеціально відібрані люди, які пройшли ретельну і інтенсивну підготовку та навчання. І які мають значний досвід надання допомоги ветеранам АТО та членам їхніх сімей. Всі послуги надаються безкоштовно.

Шановний ветеране! Пропонуємо Вам, Вашим побратимам, їхнім сім’ям отримати безкоштовну психологічну    підтримку онлайн (конфеденційно, професійно, ефективно, зручно).

У разі потреби просимо звертатись:

-  по телефону: 0668251999 (Центр психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво – Могилянська академія» м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна, 4)

- на електрону адресу: centrpokrovsk@gmail.com

- Наша сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/kmarehab.pokrovsk/

- СЕТА в Україні : https://www.facebook.com/pg/cetaukraine/about/