Куди звернутися за наданням допомоги учаснику бойових дій?

Всім учасникам АТО, які бажають отримати допомогу від держави, необхідно звернутися до регіонального відділення Всеукраїнського центру допомоги учасникам АТО. Перед візитом необхідно зібрати такі документи:

• заява про намір громадянина отримати необхідну підтримку;
  • посвідчення особи та його копію;
  • оригінал посвідчення учасника АТО, його копія;
  • довідка про склад сім'ї;
  • ідентифікаційний код платника податків (ІПН);
  • дані про житло та житлові умови, інформація, що вказує на суми щомісячних виплат за комунальні послуги.

Соціальний фонд обробляє отримані дані, вносить інформація в базу даних, в якій відбувається реєстрація осіб, які мають право отримувати пільги на комунальні послуги.

Через певний проміжок часу орган видає фізичній особі на руки довідку, яка є своєрідним дозволом на одержання знижок при оплаті комунальних послуг. Копію цього паперу необхідно зареєструвати в усіх інстанціях, які обслуговують платника.

Відвідувати кожну організацію доведеться самостійно, так як соціальний фонд не співпрацює безпосередньо з постачальниками послуг населенню.