Медичне страхування для осіб, які приймали участь в АТО

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області повідомляє наступне:

З місцевого бюджету було виділено кошти на закупівлю послуг зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я особам, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. На даний час триває процедура з укладання договору зі страховою компанією.

Необхідно терміново звернутися до нашого управління для надання письмової згоди про включення до списку на медичне страхування за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22,  каб.29 (додаткова інформація щодо умов медичного страхування: Аліна 095-026-95-70).

Також наголошуємо, що всі витрати зі страхування осіб здійснюватимуться за рахунок коштів місцевого бюджету. Застраховані особи жодних витрат не несуть.