Щодо заходів з працевлаштування учасників АТО

Державна служба зайнятості спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» з метою всебічної організаційно-інформаційної підтримки ветеранів  антитерористичної операції та операції об'єднаних сил, організовує ряд заходів у м.Дніпро:

20 вересня 2019 року відбудеться проведення круглого столу за участі представників місцевої влади, Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості, Державної служби ветеранів, роботодавців, інших зацікавлених сторін та ЗМІ (Дніпропетровська, Донецька та Запорізька області).

24 та 25 вересня 2019 року проведення тренінгу «Особливості діалогової комунікації при працевлаштуванні, як зберегти повагу до себе та інших» для ветеранів АТО Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей.